בלוג

בואו להכיר אותי – יעל שיבולי/ האדריכלית שמדברת קיבוצית/מתכננת, נושמת ומדברת את השפה הכפרית

מזה 16 שנה אני עוסקת באדריכלות ועיצוב פנים ומתמחה בניהול ותכנון פרויקטים אדריכליים מסחריים. 

פניתי לתחום התכנון באירוח הכפרי מתוך תשוקה עמוקה שלי בנושא כבת קיבוץ, והבנה של הסביבה והצרכים מתוך מקום עמוק ומחובר.

כבעלת עסק ויזמת נדל"ן, אני מזהה את הפוטנציאל עצום בענף האירוח הקיבוצי, תחום אשר מצד אחד תופס תאוצה ומצד שני ישנם מקומות רבים שעדיין לא השכילו לעשות את ההתאמות הנדרשות כיום על מנת להגדיל את כמות התיירים ולשנות את חוויית האירוח שלהם.

 באמצעות הידע, הכישורים והניסיון בתחום אני מציעה כחלק משירותיי שדרוג או תכנון מחדש של מתחמי אירוח כפרי שיהפכו בהמשך למניבי הכנסה עבור הענף.

התהליך לשדרוג מתחמי האירוח הכפרי מתבצע באמצעות יצירת קונספט עיצובי ומיתוגי למקום, יצירת תכנית אסטרטגית ותוכנית פעולה, כל אלה מתבצעים בשותפות עם צוות ענף האירוח והנהלת היישוב במידת הצורך.

המעורבות שלי בפרויקטים כוללת ניהול, תכלול ותיאום בין כל מנהלי הפרויקט  החל משלב השגת האישורים, ועד לשלבי הגמר הסופיים (ידיות הדלתות).

מעבר לערך השותפות שהוא נדבך מרכזי בעבודתי אני רואה בסטנדרט מקצועי גבוה ערך עליון כשלצידי עובדים בעלי מקצוע מעולים ומחויבים.

תוצר ההצלחה משמעותי לעבודתי הוא יצירת חווית אירוח מפנקת ברמה גבוהה מאוד. ובנוסף, הבאת החזון של הלקוח לידי מימוש וקבלת מענה עסקי ותמורה כלכלית שתניב תשואה גבוהה להשקעה.

אני מאמינה שמתחמי אירוח שמבינים כי עליהם לייצר שינוי על מנת לייצר ענף מניב, לוקחים בחשבון שההשקעה בשינוי המקום תשתלם להם גם בטווח המיידי וגם בטווח הארוך ואף תוביל לחוויית הצלחה מרעננת ובעלת ערך.

המלצה

יעל שיבולי  052-7950823

yaelshiboly@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *